Výhody eShopů od Jiřího Poláška

Spolehlivý eshop s mnoha možnostmi

Nabízený eshop disponuje všemi základmíni funkcemi pro provozování eShopu. Kategorizování zboží, související produkty, volba typu dopravy, možnosti plateb včetně karet, propojení s Facebookem, sleva pro registrované, propojení s účetním systémem Pohoda apod.
To vše vám zajistí, že zákazníkovi nebude při nákupu nic chybět k pohodlnému nákupu.

Přehledný obchod, který zákazníka zaujme

Sami víte, jak špatně se nakupuje v obchodech, které jsou nepřehledné, kde se špatně hledá zboží, kde na vás blikají bannery s mnoha možnostmi až vás z toho všeho bolí hlava.
Můj obchod je řešený jinak. Důraz je kladen na přehlednost a jednoduchost, která zákazníka přivede k nákupu. Máme ověřeno, že zákazník nechce být zahlcen přemírou zbytečných funkcí, ale chce se jednoduše dostat k výrobku. Eshop, který vám zprovozním právě tyto potřeby zákazníka podporuje.
Zákazník se ke zboží dostane rychle a pohodlně a rád jej nakoupí.

Extrémně jednoduchá obsluha

Nepotřebujete žádné specifické znalosti. Všechno zvládnete sami. Žádné starosti s programováním, žádné učení nových věcí. Pohodlným proklikáním jednoduše ovládáte obchod, přidáváte produkty, píšete články. Šetříte čas jak při práci, tak i tím, že po vás obsluha eshopu nic nepožaduje. Provozovat eshopu můžete téměř okamžitě.

Optimalizace pro vyhledávače

Eshop je naprogramován tak, aby jej vyhledávače jednoduše nalezly. Dlouhodobě se věnuji optimalizaci webů pro vyhledávače, spolupracuji s různými firmami, kterým radím, jak provádět SEO a proto i u mého eShopu si můžete být jistí, že je zde vše naprogramováno tak, jak má být, narozdíl od mnoha drahých eshopů, který tyto specifikace nesplňují.

Levná cena, levný provoz

Jednou z nejlepších vlastností eshopu je cena za jeho vytvoření a následný provoz. Je to taková cena, že všechny ostatní výdaje ve vašem podnikání budou pravděpodobně vyšší. Takový eshop vám umožní začít podnikat okamžitě a s minimálním rizikem.

Spousta dalších výhod navíc

To ale není všechno. S mým obchodem získáte mnohem víc. Praktické emailové tipy, odborné konzultace, analýza návštěvnosti apod.

Kolik vlastně mohu vydělat ?

Na internetových obchodech je fantastické to, že s malými náklady, malými starostmi a relativně malým časem můžete vygenerovat zajímavé tržby. Jen pro příklad  – jeden eshop, o který se majitel téměř nestará (kromě odesílání zásilek) generuje tržby ve statisících korun za rok, přičemž  se jedná o zboží v cenové relaci nejčasteji 200-800 kč. To je nádherný boční příjem…