Spolupráce, která je přínosná

Pokud jste došli na tyto stránky, určitě vás zajímá, co vám mohu nabídnout. Mým hlavním cílem je pomoc a spolupráce v oblasti reklamy a tvorby internetových stránek. Je to oblast, která mně zajímá a je mým koníčkem. Proto k ní přistupuju s radostí a zaujetím.

Co byste měli čekat od tvůrce webových stránek ?

 • Spolehlivost a zodpovědnost
  Internetové stránky jsou důležitým informačním a prezentačním zdrojem Vaší firmy. Stránky musí být funkční, „webmaster“ by měl pružně reagovat na vaše požadavky v urgentních situacích, ale také předejít možným problémům.
  Jaká rizika hrozí majitelům www stránek ?
 • Orientace na úspěch vašich stránek a vaší firmy
  Webmaster rozhodně neměl být pouze tím, kdo dá vašim stránkám tvář, kdo vytvoří jejich design a zajistí jejich funkci. Jedině webmaster, který se zajímá o váš „business“ a kterému na vašem podnikání záleží, může promítnout do tvorby stránek takové usilí, které zajistí vašim stránkám úspěšnost.
  10 prohřešků, kterých se webmasteři dopouštějí a snižují tak význam webových stránek…
 • Dlouhodobá spolupráce, inovace a růst
  Majitelé firem si běžně nechávají vyrobit stránky, mnohdy za velké peníze, ale tím jejich péče o stránky končí. Stránky jsou tedy zpočátku třeba hezké, ale časem ztrácejí svůj potenciál. Možnosti jak je využít k prospěchu firmy, k zisku – klesají.
  Proč se firmy o své stránky nestarají a proč výrobci web stránek nemají zájem o další vývoj stránek.
 • Nejen SEO, ale skutečný růst. Větší zisk a noví zákazníci
  Mnoho firem nabízí optimalizaci pro vyhledávače, která má přinést další zákazníky a peníze. V čem ale tato optimalizace spočívá?
  Chcete pouze utratit horentní sumy za SEO nebo chcete vědět co je její podstatou, jak své stránky vylepšit, co všechno pro váš business udělat ?